Kiekvienas naujas Airrus kotas padengtas Limituota pradinio savininko Garantija. Ši garantija taikoma tik keičiant jūsų kota ir neapima tiesioginio, netiesioginio, pasėkminio, atsitiktinio ar bet kokio kito tipo žalos, atsiradusios dėl netinkamo produkto naudojimo. Ši garantija netaikoma gaisro, vagystės, praradimo, tyčinio sugadinimo, modifikavimo ar perdarymo baikto produkto. Kai kurios valstybės neleidžia neįtraukti arba apriboti atsitiktinių ar pasekminių nuostolių garantijų, todėl pirmiau nurodytas apribojimas ar išimtis jums gali nebūti taikomi. Ši garantija jums suteikia specialias teises, tačiau jūs galite turėti kitų teisių priklausomai nuo valstybės istatymų.

 

1312743183_warranty

Airrus pasilieka teisę priimti galutinį sprendimą dėl Airrus koto, kuriam taikoma ši garantija, ir teisę pakeisti  nutrauktos gamybos modelius į panašų modelį, kai kotą būtina keisti. Spalvos ir sudedamosios dalys gali skirtis nuo originalių ir atsarginių dalių.

Ribota Pirminio Savininko Garantija taikoma Airrus kotų ir tik jų originaliam savininkui. Airrus pasilieka teisę pakeisti MicroPuls ir Micropuls X2 kotus už garantinį mokestį - 50,00 $, Comatrix, Micropuls X ir Alano Power kotus už garantinį mokestį - 65,00 $, Nano Fusion kotus už garantinį mokestį - 85,00 $, o X-Entity kotus už garantijnį mokestį - 120,00 $.

Jei kuris nors Airrus kotas luš, dėl darbo kokybės ar medžiagų defektų, tada Airrus pakeis kotą nemokamai.

Kotai, kurie pažeisti dėl kitų  aplinkybių bus pakeisti už tam tikrą mokestį be standartinių garantijų mokesčių nurodytų aukščiau. Airrus pasilieka teisę nustatyti šį mokestį ir praneš apie šias išlaidas prieš tęsiant.

Pristatymo išlaidos, susijusios su koto pristatymu į Airrus garantinį aptarnavimą yra kliento atsakomybė, grąžinant pristatymas bus apmokėtas Airrus.

Airrus pasilieka teisę peržiūrėti ir pakeisti savo garantinius mokesčius be įspėjimo. Mes siūlome, jūsų labui susisiekti su Airrus prieš grąžinant kota garantijai kad sužinoti vyraujančius garantinius tarifus.

Reikalaujama, kad kiekvienas kotas gražintas AIRRUS būtinai būtų su pirkimą įrodančiu dokumentu, kad būtų patvirtinta jūsų garantija